Hakkımızda

Sentries Lisans ve Telif Anonim Şirketi, tanınmış markalar, yayınevleri, yazarlar, karakterler, televizyon programları, filmler, müzikler, video oyunları, yazılım ve yayıncılık gibi farklı alanlarda temsilcilik ve hak takibi yapan öncü bir telif hakları ve lisans şirketidir.

 

Sentries Lisans şirketi her markanın eşsiz olduğu bilinciyle, müşterilerine yenilikçi, stratejik ve etkili bir ajans hizmeti sunmaktadır.

 

Sentries, lisanslama gücü ile ürünlerinizi ve markalarınızı çok kısa bir sürede büyük kitlelere ulaştırır ve pazarda yeni eğilimleri tanımlayarak perakende satış ve merchandising fırsatları sunmaktadır.

 

Şu an temsil ettiğimiz markamız NİLOYA’dır.

 

Niloya markamızla ilgili, hali hazırdaki 118 bölümün yanı sıra, 2021 yılında 22 yeni bölüm çizgi dizimiz TRT Çocuk ekranlarında yayına başlamıştır. Tüm bölümlerimize Niloya YouTube sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

 

Sayfamızda sadece Türkiye’deki değil, tüm dünyadaki çocukların yaratıcılıklarının gelişmesine destek olmak amacıyla hazırladığımız İşaret Dili, İngilizce, Arapça, İspanyolca, İtalyanca ve Portekizce olmak üzere yabancı dillerdeki içeriklerimizi de bulabilirsiniz.